Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Nawigacyjny Akademii Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Studenci Informacje

Pliki do pobrania:

Z powodu zawieszenia zajęć dydaktycznych w trybie tradycyjnym, trwającego od 12 marca 2020 r., w celu przeciwdziałania zagrożeniu zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 ustala się tryb przeprowadzania weryfikacji efektów uczenia się poza siedzibą Uczelni z wykorzystaniem technologii informatycznych zapewniających kontrolę ich przebiegu i rejestrację. Szczegóły w pliku.

Wytyczne i rekomendacje w sprawie organizacji procesu dyplomowania, a w szczególności przeprowadzania egzaminów dyplomowych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na kierunkach Nawigacja, Transport, Geodezja i Kartografia, Geoinformatyka, Oceanotechnika w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania uczelni w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania SARS-CoV-2. Szczegóły w pliku.

Procedura BHP dotycząca obostrzeń i przestrzegania zasad bezpieczeństwa związanych z przeciwdziałaniem zagrożeniu rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 w trakcie uczestnictwa w zajęciach dydaktycznych, konsultacjach i egzaminach dyplomowych. Szczegóły w pliku.

Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę