Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Nawigacyjny Akademii Morskiej w Szczecinie

O Wydziale Wydziałowe Centrum Kształcenia

Kierownik Wydziałowego Centrum Kształcenia

mgr inż. kpt.ż.w. Remigiusz Dzikowski
Prodziekan Wydziału Nawigacyjnego ds. Kształcenia
p. 133/326, tel. +48 914809390/416
email: r.dzikowski@am.szczecin.pl

 

SEKRETARIAT

mgr Agnieszka Kurzątkowska
samodzielny referent
p. 133, tel. +48 914809390

Kadra Wydziałowego Centrum Kształcenia

Koordynatorzy kierunków studiów:

mgr inż. kpt.ż.w. Barbara Kwiecińska                                           Nawigacja studia stacjonarne 1s.

dr inż. Stefan Jankowski                                                                      Nawigacja studia niestacjonarne i studia 2 stopnia (mgr)

dr inż. Grzegorz Stępień                                                                      Geodezja i kartografia

mgr inż. Izabela Bodus-Olkowska                                                 Geoinformatyka

dr hab. inż. Katarzyna Żelazny, prof. AMS                                Oceanotechnika

dr inż. Wiesław Juszkiewicz                                                              Transport

mgr inż. kpt.ż.w. Marek Andrzejewski
starszy wykładowca
pok. 214b, tel. +48 914809802
email: m.andrzejewski@am.szczecin.pl

mgr inż. Krzysztof Beczkowski
starszy wykładowca
pok. 123, ul. Żołnierska 46, tel. +48 914877177
email: k.beczkowski@am.szczecin.pl

mgr Jakub Chuta
starszy wykładowca
p. 206, tel. +48 914809572
email: j.chuta@am.szczecin.pl

dr inż. kpt.ż.w. Zbigniew Ferlas
starszy wykładowca
p. 206, tel. +48 914809572
email; z.ferlas@am.szczecin.pl

dr hab. inż. Wiesław Galor
prof. AMS
p. 140, tel.. +48 914809514
email: w.galor@am.szczecin.pl

mgr inż. kpt.ż.w. Piotr Głogowski
starszy wykładowca
p. 209, tel. +48 914809306
email: p.glogowski@am.szczecin.pl

mgr inż. Jadwiga Grzeszak
starszy wykładowca
p. 239, tel. +48 914809434
email: j.grzeszak@am.szczecin.pl

dr inż. kpt.ż.w. Jerzy Hajduk
prof. AMS
p. 144, tel. +48 914809471
email: j.hajduk@am.szczecin.pl

mgr inż. Paweł Kacprzak
asystent
p. 32
email: p.kacprzak@am.szczecin.pl

mgr inż. kpt.ż.w. Jakub Kornacki
starszy wykładowca
p. 142, tel. +48 914809363
email: j.kornacki@am.szczecin.pl

mgr inż. kpt.ż.w. Barbara Kwiecińska
starszy wykładowca
p. 214c, tel. +48 914809803
email: b.kwiecinska@am.szczecin.pl

dr Piotr Medyna
starszy wykładowca
p. 209, tel. +48 914809306
email: p.medyna@am.szczecin.pl

dr inż. kpt.ż.w. Marek Narękiewicz
starszy wykładowca
p. 142, tel. +48 914809363
email: m.narekiewicz@am.szczecin.pl

mgr inż. kpt.ż.w. Krzysztof Opiela
starszy wykładowca
p. 214b, tel. +48 914809802
email: k.opiela@am.szczecin.pl

mgr inż. kpt.ż.w. Tomasz Pluta
starszy wykładowca
p. 139, tel. +48 914809423
email: t.pluta@am.szczecin.pl

mgr inż. kpt.ż.w. Jarosław Poniedziałek
starszy wykładowca
p. 146, tel +48 914809364
email: j.poniedzialek@am.szczecin.pl

mgr inż. kmdr. por. Konrad Stafiej
starszy wykładowca
p. 206, tel. +48 914809572
email: k.stafiej@am.szczecin.pl

mgr inż. kpt.ż.w. January Szafraniak
starszy wykładowca
p. 32
email: j.szafraniak@am.szczecin.pl

mgr inż. kpt.ż.w. Tomasz Szewczuk
starszy wykładowca
p. 214b, tel. +48 914809802
email: t.szewczuk@am.szczecin.pl

mgr inż. kpt.ż.w. Jerzy Szmit
starszy wykładowca
p. 139, tel. +48 914809423
email: j.schmidt@am.szczecin.pl

dr inż. Zbigniew Szozda
adiunkt
p. 32
email: z.szozda@am.szczecin.pl

mgr Dariusz Szymankiewicz
starszy wykładowca
p. 206, tel. +48 914809572
email: d.szymankiewicz@am.szczecin.pl

mgr Robert Terczyński
starszy wykładowca
p. 230, tel. +48 914809464
email: r.terczynski@am.szczecin.pl

Pliki do pobrania:

Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę