Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Nawigacyjny Akademii Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Wydział Praca na Wydziale

Pliki do pobrania:

Dziekan Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Szczecinie za zgodą Rektora Akademii Morskiej ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w dyscyplinie Inżynierii Lądowej i Transportu w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych
w Katedrze Symulacji Morskich (1 etat, czas określony). Szczegóły w pliku.

Dziekan Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Szczecinie za zgodą Rektora Akademii Morskiej ogłasza konkurs na stanowiska:

  • asystenta (2 etaty, czas określony),
  • adiunkta (1 etat, czas określony),
  • profesora AMS (1 etat, czas określony)

w dyscyplinie Inżynierii Lądowej i Transportu w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Oceanotechniki i Budowy Okrętów. Szczegóły w plikach: asystent KOiBO, adiunkt KOiBO, profesor AMS KOiBO.

Dziekan Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Szczecinie za zgodą Rektora Akademii Morskiej ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w dyscyplinie Inżynierii Lądowej i Transportu w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Geoinformatyki (1 etat, czas określony). Szczegóły w pliku.

Dziekan Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Szczecinie za zgodą Rektora Akademii Morskiej
ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w dyscyplinie Inżynierii Lądowej i Transportu w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Geoinformatyki (1 etat, czas określony). Szczegóły w pliku.

Dziekan Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Szczecinie za zgodą Rektora Akademii Morskiej
ogłasza konkurs na stanowisko profesora AMS w dyscyplinie Inżynierii Lądowej i Transportu w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Ratownictwa i Zarządzania Ryzykiem (1 etat, czas określony). Szczegóły w pliku.

Dziekan Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Szczecinie za zgodą Rektora Akademii Morskiej
ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w dyscyplinie Inżynierii Lądowej i Transportu w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Ratownictwa i Zarządzania Ryzykiem (2 etaty, czas określony). Szczegóły w pliku.

Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę