Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Nawigacyjny Akademii Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Katedry Katedra Oceanotechniki i Budowy Okrętów

KATEDRA OCEANOTECHNIKI I BUDOWY OKRĘTÓW

Sekretariat Katedry

koibo@am.szczecin.pl
mgr Jolanta Olechowska
pok. 203, tel. 91 48 09 352
j.olechowska@am.szczecin.pl

KADRA KATEDRY

Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
KIEROWNIK
profesor
prof. dr hab.inż. Tadeusz Szelangiewicz 
tel. +48 91 48 09 386
email: t.szelangiewicz@am.szczecin.pl
 
pokój 202
profesor AMS,
koordynator kierunku Oceanotechnika
dr hab.inż. Katarzyna Żelazny
tel. +48 91 48 09 387
email: k.zelazny@am.szczecin.pl
 
pokój 201
profesor AMS dr hab. inż. Tomsz Abramowski
tel. +48 91 48 09 977
email: t.abramowski@am.szczecin.pl
 
pokój 276
profesor AMS dr hab.inż. Tomasz Cepowski
tel. +48 91 48 09 813
email: t.cepowski@am.szczecin.pl
 
pokój 277
profesor AMS dr hab.inż. Tadeusz Graczyk
tel. +48 91 48 09 978
email: t.graczyk@am.szczecin.pl
 
pokój 278
adiunkt dr inż. st.of. Paweł Chorab
tel. +48 91 48 09 389
email: p.chorab@am.szczecin.pl
 
pokój 203A
asystent mgr inż. Władysław Chmielewski
tel. +48 91 48 09 974
email: w.chmielewski@am.szczecin.pl
 
pokój 260
Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę