Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Nawigacyjny Akademii Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Katedry Katedra Geoinformatyki

SEKRETARIAT KATEDRY GEOINFORMATYKI

kg@am.szczecin.pl
mgr. inż. Urszula Kołacz Rogucka
Pok.  121
Tel. +48 91 48 09 310
e-mail:  u.kolacz@am.szczecin.pl

KADRA KATEDRY

Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
KIEROWNIK
Profesor AMS 
dr hab. inż. Łubczonek Jacek tel.   +48 91 48 09 312
email:  j.lubczonek@am.szczecin.pl
Pokój 121,13
Profesor AMS dr hab. inż. Kazimierski Witold  tel. +48 91 48 09 319
email:  w.kazimierski@am.szczecin.pl
Pokój 12
adiunkt   dr inż. kpt.ż.w. Tomczak Arkadiusz tel. +48 91 48 09 445
email:  a.tomczak@am.szczecin.pl
Pokój 205
adiunkt   dr inż. Stępień Grzegorz tel. +48 91 48 09 382
email:  g.stepien@am.szczecin.pl
Pokój 123
adiunkt   dr inż. Wawrzyniak Natalia tel. +48 91 48 09 395
email:  n.wawrzyniak@am.szczecin.pl
Pokój 208
adiunkt   dr inż. Włodarczyk-Sielicka Marta  tel. +48 91 48 09 347
email:  m.wlodarczyk@szczecin.pl
Pokój 16
asystent,
Koordynator kierunku
Geoinformatyka 
mgr inż. Bodus-Olkowska Izabela tel. +48 91 48 09 347
email:  i.olkowska@am.szczecin.pl
Pokój 16
asystent mgr inż. Zaniewicz Grzegorz tel. +48 91 48 09 445
email:  g.zaniewicz@am.szczecin.pl
Pokój 205
asystent mgr inż. Łącka Małgorzata tel. +48 91 48 09 473
email:  m.lacka@am.szczecin.pl
Pokój 207
asystent mgr inż. Hałaburda Roman tel. +48 91 48 09 473
email:  r.halaburda@am.szczecin.pl
Pokój 207
asystent mgr inż. Borczyk Kamil tel. +48 91 48 09 473
email:  k.borczyk@am.szczecin.pl
Pokój 207
asystent mgr inż. Zygmunt Marek tel. +48 91 48 09 418
email:  m.zygmunt@am.szczecin.pl
Pokój 19
asystent mgr inż. Garczyńska Ilona tel. +48 91 48 09 418
email:  i.garczynska@am.szczecin.pl
Pokój 19
       
Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę