Katedry - Wydział Nawigacyjny Akademii Morskiej w Szczecinie
Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Nawigacyjny Akademii Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Katedry Katedry

Katedry

Email do nas: knm@am.szczecin.pl

Email indywidualne: (pierwsza litera imienia).(nazwisko)@am.szczecin.pl

Kierownik Katedry Nawigacji Morskiej

dr hab. inż. st. of. Maciej Gucma, profesor AMS
p. 240, tel. 91 48 09 524

SEKRETARIAT KATEDRY

mgr Sylwia Szymankiewicz, specjalista
p. 240, tel. 91 48 09 406

KADRA KATEDRY

dr inż. kpt. ż. w. Andrzej Bąk, profesor AMS
p. 232, tel. 91 48 09 393

mgr inż. of. wacht. Ewelina Chłopińska, asystent
p. 230, tel. 91 48 09 464

dr hab. inż. st. of. Maciej Gucma, profesor AMS
p. 240, tel. 91 48 09 524

mgr inż. Diana Kotkowska, asystent
p. 230, tel. 91 48 09 464

dr inż. of. wach. Kinga Łazuga, asystent
p. 236, tel. 91 48 09 401

dr inż. kpt. ż. w. Krzysztof Pleskacz, st. wykładowca
p. 234, tel. 91 48 09 475

 

KATEDRA INŻYNIERII RUCHU MORSKIEGO

p. 334, tel. +48 914809378
kirm@am.szczecin.pl

Kierownik Katedry Inżynierii Ruchu Morskiego
Prof. dr hab. inż. st. of. Lucjan Gucma
p. 334, tel. +48 914809485
email: l.gucma@am.szczecin.pl

Kadra Katedry Inżynierii Ruchu Morskiego

dr inż. st. of. Wiesław Juszkiewicz
adiunkt
koordynator kierunku Transport
p. 329, tel. +48 914809472
email: w.juszkiewicz@am.szczecin.pl

dr inż. Marcin Przywarty
adiunkt
p. 341 tel. +48 914809561
email: m.przywarty@am.szczecin.pl

dr inż. kpt.ż.w. Adam Kowalski
adiunkt
p. 142, tel. +48 914809363
email: adam.kowalski@am.szczecin.pl


mgr inż. st. of. Kinga Drwięga
asystent
p. 340, tel. +48 914809765
email: k.drwiega@am.szczecin.pl

dr inż. Dorota Jarząbek
adiunkt
p. 304, tel. +48 914809428
email: d.jarzabek@am.szczecin.pl


mgr inż. of. wacht. kpt. ż. ś. Renata Boć
asystent
p. 340, tel. +48 914809765
email: r.boc@am.szczecin.pl

mgr inż. of. wacht. Agnieszka Nowy (nieobecna w roku akad. 2019/2020)
asystent
p. 304, tel. +48 914809428
email: a.nowy@am.szczecin.pl

Sekretariat
Marta Kasprowicz
p. 334, tel. +48 914809378
email: m.kasprowicz@am.szczecin.pl

 

Kierownik Katedry Symulacji Morskich

dr hab. inż. st. of. Paweł Zalewski, profesor AMS

p. 334, tel. 91 48 09 588
email: p.zalewski@am.szczecin.pl

SEKRETARIAT KATEDRY

email: ksm@am.szczecin.pl
mgr Małgorzata Jankowska, samodzielny referent

p. 334, tel. 91 48 09 403
e-mail: m.jankowska@am.szczecin.pl

lic. Anna Weringtong-Radziwił, specjalista
p.303, tel. 91 48 09 426
e-mail: a.sobon@am.szczecin.pl

KADRA KATEDRY

dr hab. inż. st. of. Paweł Zalewski, profesor AMS

p. 409, tel. 91 48 09 404
email: p.zalewski@am.szczecin.pl

dr hab. inż. st.of. Jarosław Artyszuk, profesor AMS

p. 143, tel. 91 48 09 478
email: j.artyszuk@am.szczecin.pl

mgr inż.  Mateusz Bilewski, asystent

asystent p.328 , tel. 91 48 09 493
email: m.bilewski@am.szczecin.pl

dr inż. Rafał Gralak, adiunkt

adiunkt p.338 , tel. 91 48 09 751
email: r.gralak@am.szczecin.pl

prof. dr hab. inż. kpt.ż.w. Stanisław Gucma

p.303, tel. 91 48 09 426  
email: s.gucma@am.szczecin.pl

dr inż. st.of. Stefan Jankowski, adiunkt

p. 342,  tel. 91 48 09 440
e.mail: s.jankowski@am.szczecin.pl

mgr inż. of. wacht. Bartosz Muczyński, asystent

p. 328, tel. 91 48 09 493
email: b.muczynski@am.szczecin.pl

mgr inż. st.of. Katarzyna Posacka, asystent

p. 148, tel. 91 48 09 359
email: k.posacka@am.szczecin.pl

prof. dr hab. inż. Józef Sanecki
p.147, tel. 91 48 09 365
email: j.sanecki@am.szczecin.pl, profjs@wp.pl
 

Kierownik Katedry Ratownictwa i Zarządzania Ryzykiem

dr hab. inż. kpt.ż.w. Wojciech Ślączka 
profesor AMS
p. 240,
tel. 91 48 09 435 

SEKRETARIAT KATEDRY

mgr inż. Justyna Krasowska
specjalista
p. 240, tel. 91 48 09 435

KADRA KATEDRY

mgr inż. of. wacht. Anna Anczykowska
asystent
p. 209, tel. 91 48 09 306

mgr inż. st. of. pokł. Monika  Hapanionek
asystent
p. 214, tel. 91 48 09 802

mgr inż. kpt. ż. w. Karol Igielski
asystent
p. 214, tel. 91 48 09 802

dr hab. inż. Magdalena Kaup, profesor AMS
p. 263, tel. 91 48 09 581

dr  inż. st. of. pokł. Marzena Małyszko
adiunkt
OSRM: pok.104
Wały Chrobrego: p. 206; tel. 91 48 09 572

dr inż. of. wacht. Krzysztof Marcjan
adiunkt
p. 236; tel. 91 48 09 416

 dr hab inż. Dorota Łozowicka, profesor AMS
p. 219, tel. 91 48 09 752


mgr inż. of. wacht. Paulina Rekowska
asystent
p. 209, tel. 91 48 09 306

 mgr inż. kpt. Andrzej Smacki
asystent
p. 214, tel. 91 48 09 802

dr hab. inż. kpt. ż. w. Wojciech Ślączka, profesor AMS
p. 240 tel. 91 48 09 435/302

dr inż. kpt.ż.w. Mirosław Wielgosz
adiunkt
OSRM: pok.107
Wały Chrobrego: p. 234; tel. 91 48 09 475

mgr inż. st. of. pokł. Łukasz Ziemkiewicz
asystent
p. 209, tel. 91 48 09 306

Katedra Oceanotechniki i Budowy Okrętów

Ul. Wały Chrobrego 1-2
70-500 Szczecin
Tel. 91 48 09 352

e-mail: koibo@am.szczecin.pl

Kierownik

prof. dr hab. inż. Tadeusz Szelangiewicz
e-mail: t.szelangiewicz@am.szczecin.pl
pok. 202

Sekretariat

mgr Jolanta Olechowska
e-mail: j.olechowska@am.szczecin.pl
pok. 203b

Kierownik

dr hab. inż. prof. AMS Jacek Łubczonek
Pok. 13, 121
Tel. 91 48 09 312
e-mail:  j.lubczonek@am.szczecin.pl

Koordynator kierunku Geoinformatyka

mgr inż. Izabela Bodus-Olkowska
pok. 16
e-mail:  i.olkowska@am.szczecin.pl

Koordynator kierunku Geodezja i Kartografia 

mgr inż. Krzysztof Beczkowski
pok. 123
e-mail:  k.beczkowski@am.szczecin.pl

 

 

Autor:

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę