Aktualności - Zajęcia zdalne - przedłużenie obowiązywania zmian formy prowadzenia zajęć - Wydział Nawigacyjny Akademii Morskiej w Szczecinie

Zajęcia zdalne - przedłużenie obowiązywania zmian formy prowadzenia zajęć do 29.11.2020 r.

Szanowni Studenci i Pracownicy WN

Informuję, że ukazał się komunikat Prorektora ds. Kształcenia Akademii Morskiej w Szczecinie z dn. 05.11.2020 r., na podstawie którego zarządzam w okresie od 09.11.2020 r. do 29.11.2020 r. prowadzenie zajęć dydaktycznych dla studentów Wydziału Nawigacyjnego wyłącznie w formie zdalnej z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Dziekan Wydziału Nawigacyjnego
dr hab. inż. st. of. Paweł Zalewski, prof AMS