Aktualności - Uwaga! Kolejne ograniczenia w funkcjonowaniu uczelni. - Wydział Nawigacyjny Akademii Morskiej w Szczecinie

ZARZĄDZENIE DZIEKANA WYDZIAŁU NAWIGACYJNEGO AKADEMII MORSKIEJ W SZCZECINIE z dnia 26.10.2020r.

Szanowni Studenci,
Nauczyciele akademiccy prowadzący zajęcia dla studentów WN,
Pracownicy techniczni i administracyjni WN

Na podstawie zarządzeń nr 70/2020 i 85/2020 Rektora AMS w porozumieniu z Prorektorem ds. Kształcenia zarządzam w okresie od 27.10.2020 r. do 08.11.2020 r. prowadzenie zajęć dydaktycznych dla studentów Wydziału Nawigacyjnego wyłącznie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
Zwracam uwagę, iż w przypadku objęcia któregokolwiek z Państwa kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych w związku z epidemią COVID-19, na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dn. 23.10.2020 r., poz. 1871, informację potwierdzającą ten fakt należy uzyskać z systemu teleinformatycznego Ministerstwa Zdrowia i poinformować o czasie trwania kwarantanny lub izolacji domowej dziekanat oraz w przypadku pracowników Dział Kadr.

Dziekan Wydziału Nawigacyjnego

Pliki do pobrania: