Aktualności - Plan zimowej sesji egzaminacyjnej 2020/2021 dla kierunku NAWIGACJA- studia stacjonarne - Wydział Nawigacyjny Akademii Morskiej w Szczecinie
Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Nawigacyjny Akademii Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Szanowni Państwo proszę o zapoznanie się z planem zimowej sesji egzaminacyjnej 2020/2021 dla kierunku NAWIGACJA- studia stacjonarne.

Dzień dobry,
Szanowni Państwo proszę o zapoznanie się z planem zimowej sesji egzaminacyjnej 2020/2021 dla kierunku NAWIGACJA- studia stacjonarne.
Wszystkie terminy egzaminów i egzaminów poprawkowych zostały ustalone z nauczycielami odpowiedzialnymi za przedmiot, których proszę o dokładne wyjaśnienie studentom zakresu, zasad i warunków przeprowadzenia egzaminów w trybie zdalnym (on-line).

W przypadku, gdy studenci nie uzyskają zaliczenia z danego przedmiotu w semestrze i zgodnie z regulaminem będzie konieczne przeprowadzenie zaliczenia poprawkowego w sesji egzaminacyjnej - termin takiego zaliczenia musi być uzgodniony przez nauczyciela prowadzącego zajęcia w Dziekanacie Wydziału Nawigacyjnego (pp. Katarzyna Czerwony - w. 354, Monika Kosińska w. 510 lub drogą mailową).
Po ustaleniu w DWN terminu zaliczenia poprawkowego - nauczyciel przekazuje tę informację do wiadomości studentów.

Koordynator kierunku nawigacja
Barbara Kwiecińska
 

Pliki do pobrania:

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę