Aktualności - Nadanie stopnia doktora Panu mgr. inż. Pawłowi Banysiowi - Wydział Nawigacyjny Akademii Morskiej w Szczecinie

Dnia 15.07.2020 r. odbyła się na Wydziale Nawigacyjnym publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr. inż. Pawła Banysia nt.: „Modelowanie występowania niepełnych wartości danych AIS”.

Promotor:
dr hab. inż. Maciej Gucma, prof. uczelni; Akademia Morska w Szczecinie, Wydział Nawigacyjny
Promotor pomocniczy:
dr inż. Rafał Gralak; Akademia Morska w Szczecinie, Wydział Nawigacyjny

Recenzenci:
dr hab. inż. Marcin Rychter, prof. uczelni; Państwowa Uczelnia Zawodowa im. I.Mościckiego w Ciechanowie, Wydział Inżynierii i Ekonomii,
dr hab. inż. Piotr Tomczuk, prof. uczelni; Politechnika Warszawska, Wydział Transportu

W wyniku przeprowadzonego postępowania Senat Akademii Morskiej w Szczecinie dnia 23.09.2020 r. nadał Panu mgr. inż. Pawłowi Banysiowi stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych, w dyscyplinie naukowej: inżynieria lądowa i transport.
Gratulujemy Panu Doktorowi i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.